Ogłoszenia

3 Niedziela Zwykła  23.01.2022.

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Starajmy się często czytać słowo Boże  i żyć nim na co dzień.
 2. Dziękuję za bezimienną indywidualną ofiarę za Słupeczki na prace remontowe             i inwestycja w Parafii. Bóg zapłać
 3. Za dwa tygodnie zwracam się z prośbą o kwiaty do kościoła do mieszkańców Bierzwiennej Długiej przy kościele, park, za cmentarzem i Bierzwienna Krótka (tak jak przebiegała trasa kolędowa)
 4. Jest do nabycia nowy numer Idziemy.
 5. Na cały nowy tydzień życzę owocnego czytania słowa Bożego. Szczęść Boże.

2 Niedziela Zwykła  16.01.2022.

 1. Od 18 do 25 stycznia obchodzony jest w Kościele katolickim Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 2. W piątek przypada Dzień Babci, w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych babciach i dziadkach, którym tak wiele zawdzięczamy.
 3. We wtorek zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej Parafii. Wszystkim, którzy przyjęli kapłana w imię Chrystusa z błogosławieństwem, wspólną modlitwę, wiele ciekawych rozmów,  panom za pojazdy, za ugoszczenie obiadem, za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. Ofiary zebrane z racji kolędy będą przeznaczone na spłacenie ogrodu przed i za plebanią oraz pokrycie kosztów zwianych w wyburzeniem organistówki, która nie nadawała się już do remontu. Kolęda stała się dobrą okazją do pogłębienia wzajemnych relacji.
 4. Jest do nabycia nowy numer Idziemy.
 5. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: ŚP. Czesława Wojciechowska w wieku 79 lat, Ś.P. Wacława Marciniak w wieku 72 lat.  Rodzinom zmarłych przekazujemy wyrazy współczucia. Zmarłych powierzmy Bogu: Wieczny odpoczynek racz mi dać Panie …
 6. Wszystkim parafianom i gościom  na dobre przeżycie tygodnia życzę Szczęść Boże.

Konto Bankowe Parafii św. Dominika w Bierzwiennej:
Bank Spółdzielczy w Kłodawie:
81 8545 0008 0000 0390 0136 2283

Wizyty: 206 Wizyty: 157670